Prosinec

Ačkoliv je prosinec z hlediska školního roku krátký měsíc, byl pro nás velmi bohatý na akce. Na Mikuláše k nám do třídy přišli čerti. Báli jsme se, ale nadílka od Mikuláše nám vrátila úsměv na tvář. Další týden jsme měli konečně možnost otevřít dveře do integračního centra, kde na nás čekaly nové učebny a tělocvična. To nadšení ani nelze popsat. Beseda s městskou policií nám pak připomněla, jak se máme chovat na ulici, a upozornila nás na číhající nebezpečí. Následující týden jsme se mohli těšit z vystoupení souboru školy Svítání Mlima Jua. Naše škola pak pořádala vlastní vystoupení, a to vánoční, kde byli vítáni i rodiče. Poslední den byl projektový, plný vánočních písní a cukroví. Zahráli jsme si dokonce kvíz na poznání spolužáků.

Mgr. Monika Klempířová